HAKKIMIZDA

VARIO olarak, kendi markamız ile birlikte Roberto Cavalli,Sebastian, Pretty Ballerinas, Gedebe, Paolo Scafora ve Max Verre  gibi dünyaca ünlü markaların en seçkin ayakkabı ve aksesuar koleksiyonlarını İstanbul’da bulunan mağazamızla da moda tutkunlarının beğenisine sunuyoruz.

25 yıl önce Akmerkez’ de açılan ilk mağazamız ile çıktığımız bu yolculukta, bizim gibi ayakkabı tutkunlarının beğenisi sayesinde, İstinye Park’ın yanı sıra Zorlu Center mağazalarımızla da “kalite” ve “moda”dan ödün vermeden ilerlemeye ve özel kişileri dünyaca ünlü markalarla buluşturmaya devam ediyoruz.

İtalyan tasarım ve el işçiliğinin en usta isimleri ile birlikte çalışıyor, Türkiye’ nin en zarif bay bayanlarının gereksinimlerini karşılayacak özel kalıplar ile İtalya’nın en gözde fabrikalarında yaratılan rahat ve zarif modelleri VARIO markası ile beğenilerine sunuyoruz. Özellikle iş kadınlarının vazgeçilmezi olan VARIO ayakkabılar yüzde yüz İtalyan üretimi.

 Hayranlık dolu bakışları üzerinde hissetmek ve dünyaca ünlü moda markalarının tasarımlarını zevkle taşıyan özel müşterilerimizi VARIO olarak, ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR