İade/Değişim Koşulları

Vario Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim ve iade işlemleri mağazalarımızda yapılmamaktadır.

Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

Abiye ürünlerinde değişim/iade yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerinizin iadesini Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

İade Adresimiz:

Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:64/1 34030 Bayrampaşa / İstanbul

Ücretsiz Gönderi Kodları:

Yurtiçi Kargo İade Müşteri Kodu: 829605574

Ürününüzün bize ulaşmasına takiben, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar.

İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün fatura çıktısı ile birlikte başvurulması, ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR